Teslimat : Web sitemizden satın almış olduğunuz ürünler sizlere Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla ulaştırılmaktadır. Yurtdışı kargoları ise Ptt kargo firması aracılığı ile ulaştırılmaktadır.

Teslimat Süresi : Onaylanan siparişleriniz, en geç 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. Yurt dışı siparişleriniz 10-15 iş gününde teslim edilir.
Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.
Kargo Ücreti : Kargo ücreti alıcıya aittir.
Teslimat Bilgileri : Yurtiçi Kargo web sitesinden B/L numarası ile  kargonuzun hareketlerini takip edebilirsiniz.
Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.
Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunun hasarlı olup olmadığını kontrol edin. Hasarlı kargoyu kesinlikle TESLİM ALMAYIN, tutanak tutturup iade edin. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Teslim alındıktan sonra ki hasarlı kargo bildirimi kesinlikle işleme tabi tutulmayacaktır.
Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.
Teslimat anında adreste kimse bulunulmaz ise şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bıraklmasından sonra kargonuz 2 gun süre ile size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinde bekletilecektir. Bu süreyi geçen kargolar, çıkış yapılan şubeye geri gönderilecektir.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?